вгору
shape
shape

ЦЕ СУЧАСНО, ШВИДКО І ЗРУЧНО

ПІК – безконтактна оплата проїзду в автобусах приватних перевізників. Тепер тільки один ПІК – і Ви їдете без монет та зайвих рухів.

×

Що ми пропонуємо?

Нашi переваги

service_left
 • Економія часу

  З новою безконтактною системою «ПІК» Ви економите час. Просто дістаєте свою картку або смартфон – прикладаєте – сплачуєте – їдете.

 • Універсальність

  У нас можна розрахуватися будь-якою банківською карткою, apple pay, google pay.

 • Безпека

  Водії не відволікаються на отримання оплати за проїзд, а отже, зменшується кількість пов’язаних із цим ДТП.

 • Зручність

  Безконтактна оплата в автобусах приватних перевізників допомогає убезпечити пасажирів від потенційної можливості заражень короновірусом у момент передачі оплати за проїзд.

shape

Ви запитуєте

Вiдповiдаємо на найпоширенiшi запитання

Система працюватиме тестово на 250-му маршруті. Після тестування сервіс поступово поширюватиметься й на інші напрями.
На громадських автобусах приватних перевізників.
Дістати банківську картку або смартфон (чи інший пристрій із NFC) і прикласти до валідатора – проїзд оплачено.
Водій постійно контролюватиме кількість оплат через бортові комп’ютери, які встановлені в нього перед очима. Тобто кожна оплата відображатиметься на екрані. Ті, хто не сплатив безконтактно, розраховуватимуться готівкою.
Можна. Для цього буде встановлено таймінг у 7 секунд, аби уникнути випадкової подвійної оплати, коли пасажир ненароком приклав картку ще раз і в нього за один проїзд списало двічі.
Квитків не буде, оскільки ми піклуємося про довкілля та відмовляємося від одноразових носіїв. При сплаті через смартфон інформація про оплату відображатиметься на встановлених додатках («Google Pay», «Apple Pay» і т. п.), за допомогою картки – на екрані валідатора.
Усіма можливими банківськими картками, через смартфон.
Звісно, пасажир може розрахуватися готівкою з водієм.
Так, кожен автобус матиме свій державний номер. І, якщо в пасажира виникнуть зауваження, він зможе вказати номер маршруту та час проїзду (можливо, й конкретне місце або зупинку, на якому з ним трапилася та чи інша ситуація).
Ми турбуємося про Вас. Якщо у Вас виникли проблеми з оплатою, зверніться до чат-боту або на гарячу лінію. У разі потреби оператор перетелефонує Вам.

Якшо у Вас виникли проблеми з оплатою, звертайтеся

Або ж заповніть форму

Зв'язок iз нами